POMPY PRÓŻNIOWE

Pompy próżniowe to urządzenia stosowane w technice służące do usuwania gazów i wytworzenia podciśnienia (próżni) w zamkniętej przestrzeni zbiornika. Najważniejszymi parametrami pomp próżniowych są ciśnienie końcowe (najmniejsze ciśnienie jakie można uzyskać taką pompą) oraz wydajność (mierzona zwykle w litrach wypompowywanego gazu w jednostce czasu).
 
Nowa seria pomp próżniowych charakteryzuje się dużą wydajnością, bardzo wysoką wartością osiąganej próżni oraz cichą pracą. Pompy próżniowe z serii RS prezentują rewelacyjny stosunek ceny do jakości i objęte są roczną gwarancją.
Wszystkie pompy z serii RS wyposażone są w filtr mgiełki olejowej oraz jednokierunkowy zawór mechaniczny. Zawór ten zapobiega cofaniu się oleju z pompy do zbiornika.
Prezentowane pompy jest idealnym rozwiązaniem jako komponent systemów próżniowych do odgazowywania zalew formierskich. Znakomicie sprawdza się również przy serwisowaniu klimatyzacji, pakowaniu próżniowym oraz wielu innych gałęziach przemysłu.
Wszystkie nasze pompy próżniowe, przed wysyłką do klienta, są sprawdzane i testowane.

 

Pompa próżniowa 51l/min (1.8CFM)

Pompa próżniowa VP1RS-0.5 – jednostopniowa, olejowa pompa o wydajności 51l/min (1.8CFM) i próżni cząstkowej 5Pa. Olej potrzebny do pierwszego uruchomienia Instrukcja obsługi

Pompa próżniowa 71l/min (2.5CFM)

Pompa próżniowa VP1RS-1 – jednostopniowa, olejowa pompa o wydajności 71l/min (2.5CFM) i próżni cząstkowej 5Pa. Olej potrzebny do pierwszego uruchomienia Instrukcja obsługi

Pompa próżniowa 71l/min (2.5CFM) dwustopniowa

Pompa próżniowa VP2RS-1 – dwustopniowa, olejowa pompa o wydajności 71l/min (2.5CFM) i próżni cząstkowej 0.3Pa. Olej potrzebny do pierwszego uruchomienia Instrukcja obsługi

Pompa próżniowa 170l/min (6CFM)

Pompa próżniowa jednostopniowa, olejowa pompa o wydajności 170l/min (6.0CFM) i próżni cząstkowej 5Pa Instrukcja obsługi

Pompa próżniowa 170l/min (6CFM) dwustopniowa

Pompa próżniowa VP2RS-3 – dwustopniowa, olejowa pompa o wydajności 170l/min (6.0CFM) i próżni cząstkowej 0.3Pa.

Pompa próżniowa 283l/min (10CFM) dwustopniowa

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza.